5.100.251.69

חנות הקונספט

חנות הקונספט

חנויות הקונספט היוקרתיות של פיליפ מרטינ'ס ברחבי העולם הן מתחם של יופי ופינוק לשיער, בית למוצרים ייחודיים, צבע, עיצוב וטיפולי ספא לשיער – כולם על בסיס חומרים טבעיים ואורגניים אשר לא נוסו על בעלי חיים. בחנויות הקונספט ניתן להשיג את כל מוצרי החברה וליהנות מצבע שיער אורגני וטיפולים בלעדיים לחברת פיליפ מרטינ'ס.


מוצרים, טיפולים וצבעי שיער

כל מוצרי פיליפ מרטינ'ס הנמכרים בחנויות הקונספט ובמספרות המורשות, עשויים על בסיס חומרים טבעיים ואורגניים, ונושאים את תו התקן הבינלאומי של אקוצרט. טיפולי השיער האקסקלוסיביים המוצעים בחנויות הקונספט של פיליפ מרטינ'ס מבוססים על שמנים טבעיים כשמן חוחובה ושמן זית, אלוורה, חמאת קראטין וסרום טבעי, וכמו צבעי השיער האורגניים של פיליפ מרטינ'ס – אינם מכילים אמוניה, מלחים, סיליקון, כימיקלים או חומרים רעילים אחרים.

אורגניים, שמן, קשקשת, צבעים, מוצרים, מוס, קונדישנר, יבש, ספריי, שמפו, טבעי, אורגני, שיער,

עיצוב יפהפה, רהיטים מחומרים טבעיים

אנו רואים בחנויות הקונספט של פיליפ מרטינ'ס הזדמנות להביע את תפיסת העולם שלנו, של חיים בריאים וחיבור לטבע ולסביבה. כל החנויות שלנו מעוצבות בהתאם לעקרונות אלה, עם ריהוט למספרות המיוצר עבורנו בבלעדיות מחומרים טבעיים, בהתאמה לחלל מרשים, יוקרתי ומפנק במיוחד, ליצירת חוויה יוצאת דופן לכל אחת ואחת מהלקוחות שלנו.