5.100.251.69

טיפול בסבוריאה יבשה, פסוריאזיס ובקשקשים

עיסוי קרקפת באמצעות מסיכת פילינג, לצד הזנה בשמני זית ואלוורה

הטיפול בסבוריאה יבשה או בפסוריאזיס וקשקשים מעניק לחות והזנה על ידי שימוש בשמני זית ואלוורה, המסייעים להרגעת עור מגורה. מסיכת הפילינג מגבירה את זרימת הדם, מאזנת קרקפת מגורה או מגרדת, מנקה את הקשקשים, מעניקה הזנה מלאה לסיב השערה ומתירה קשרים – לשיפור מדהים במראה ובתחושה.
סבוריאה סקה (יבשה) הינה מחלת עור בדרגה שונה המופיעה לעיתים בעור הקרקפת ויכולה לגרום לאי נעימות: קשקשים יבשים, גירודים וגירויים.
טיפול השמנים של פיליפ מרטינס המורכב משמן חוחובה 100% ומשמן זית ואלוורה הנעשה אצל מעצבי השיער המורשים שלנו, נותן מיד תחושה של הרגעה והזנה לעור הקרקפת המגורה בשילוב עם ריחות מפנקים לחוויית טיפול מושלמת ונעימה יחד. הטיפול משרה תחושת נוחות ומבטל את הגרד, מעניק הזנה מלאה לסיב השערה ומתיר קשרים – לשיפור מדהים במראה ובתחושה ובנוסף הקרקפת נקיה מקשקשים לחלוטין.

אופן ומשך זמן טיפול:
הטיפול נעשה במספרה על שיער יבש. כל הקרקפת והשיער נמשחים בשמנים ובמסיכה טיפולית אשר נעטפים לחימום כ 20-25 דק.
לאחר מכן הלקוחה עוברת לחפיפה טיפולית המותאמת לה אישית. הן לפי סוג הקרקפת וסוג השיער.
מומלץ לחזור על הטיפול כל שבועיים בשילוב עם חומרים בבית.
המשך הטיפול בבית על מנת להנות מתוצאה ארוכת טווח הינו שימוש במוצרים מותאמים לפי מצב הקרקפת וסוג השיער.

מוצרים נלווים לשימוש ביתי:

Maple Wash

שמפו לשיער יבש, פגום, או שיער שעבר טיפולים באמצעות חומרים כימיים. מכיל מייפל טבעי ושמן זית, אשר מנקים ביסודיות
את השיער ואת הקרקפת ומזינים אותם בצורה אינטנסיבית.

Hydrating Cream Shampoo 

שמפו טיפולי נגד קשקשים ולטיפול בקרקפת ובשיער יבש. מעניק לחות מוגברת לשיער, מרגיע ומאזן, מגן על השיער ומזין את הקרקפת, למראה שיער בריא ולרכות נעימה.

Scalp Benefit
מסכה מאזנת המטפלת בגירוי הקרקפת, במניעת נשירה וקשקשים. משקמת שיער לאחר טיפולים כימיים והחלקות, ומתאימה לשיער שומני או יבש וגם לתוספות שיער. מעניקה לשיער גמישות וחוזק, ברק ורכות נעימה.

Sea Salt
ספריי שיער למניעת התייבשות עור הקרקפת והשיער, מטפל בקרקפת רגישה, מגורה עם קשקשים או עם סבוריאה, מעניק לה תחושה בריאה ונעימה, והופך את השיער לרענן, רך ונקי.

Immersive Strong Moisturizing
מסיכת לחות טיפולית להזנה לשיער וקרקפת יבשה ולהורדת נפח. נוסחה עשירה בחמאת שיאה ותמציות דבש ותאנה, מזינה, מגינה ומעניקה לחות וברק לשיער. בשימוש קבוע, השיער יהפוך ממושמע וקל יותר לסירוק.

Purifying Wash

שמפו לניקוי אינטנסיבי של שכבת הסבום (שומן) בקרקפת הממריץ את כלי הדם ומעודד צמיחה חדשה וחזקה יותר.