5.100.251.69

אודות פיליפ מרטינ'ס

מוצרי הטיפוח לשיער וצבעי השיער של פיליפ מרטינ'ס עשויים מחומרים על בסיס טבעי ואורגני, אינם כוללים אמוניה, ניקל ומתכות, ומעולם לא נוסו על בעלי חיים – כדי שתוכלי להגיע למראה שיער יפהפה, מבלי לפגוע בבריאותך או בסביבה.

איך הכל התחיל?

החברה הוקמה באיטליה בשנת 1984 על ידי מאורי טרימיגליוזי, אשר עבד במשך שנים ארוכות בתחום הקוסמטיקה האורגנית, צבר ידע וניסיון וחלם לפתוח חברה משלו. כשהגשים את החלום, קרא לחברה "פיליפ מרטינ'ס" – שילוב השמות הפרטיים של שני ילדיו, שהיוו סמל לטוהר בעיניו, אותו ביקש להטמיע במוצרי החברה. מאז ועד היום, בכל מוצר מבית פיליפ מרטינ'ס ישנה הבטחה לטיפוח טהור, מזין ובריא.

טיפוח, קשקשים, קרקפת, לשיער, מוצר, מסכה, פגום, מחייה, צבע, החלקה, מחזק, מספרה, מספרות,

מבחן האיכות

הפילוסופיה המנחה את פיליפ מרטינ'ס העולמית היא שימוש במרכיבים אורגניים מן הטבע להזנה וטיפוח, ללא כימיקלים, ולהעניק את השילוב והאיזון המושלמים בין איכות, בריאות ויופי. צבעי השיער ומוצרי הטיפוח לשיער של פיליפ מרטינ'ס עושים שימוש בתרכובות של חמאת שיאה וקרטין על בסיס אורגני, עומדים בתקן Ecocert למוצרים אורגניים וטבעיים, ומאפשרים ליהנות ממוצרים יוקרתיים באיכות הגבוהה בעולם לקרקפת ולשיער.

ההצלחה העולמית

פיליפ מרטינ'ס הפכה מחברה של איש אחד למובילה בינלאומית בשוק מוצרי השיער וצבעי השיער על בסיס טבעי ואורגני. כיום ניתן להשיג את המוצרים שלנו ברחבי אירופה, ארה"ב, אוסטרליה ואפילו במזרח הרחוק. השינוי שחברת פיליפ מרטינ'ס חוללה בתחום מוצרי הטיפוח לשיער עם המעבר לשימוש חומרים מהטבע, יצר שינוי בכללי המשחק של הקוסמטיקה העולמית, ומוצרי החברה זוכים להצלחה רבה ברחבי העולם בקרב נשים המייחסות חשיבות רבה לבריאות, העור, הגוף והשיער.

פיליפ מרטינ'ס ישראל

בתחום הקוסמטיקה, ישראל עדיין עושה את צעדיה הראשונים ביחס לשאר המדינות המערביות בכל הקשור לחומרים ירוקים ואורגניים. בשנת 2014 החלה חברת פיליפ מרטינ'ס לשווק את המוצרים הייחודיים שלה גם בישראל, וקיבלה את אישור משרד הבריאות לצד חותמות האיכות היוקרתיות שליוו אותה במשך שנים ארוכות: תקן אקוצרט האירופי למוצרים על בסיס חומרים טבעיים ואורגניים, תקן ה-FDA האמריקאי ותקן משרד הבריאות האירופי – EUO1.

החלקה, יבש, מסכה, פגום, מוצר, מחייה, קשקשת, מספרות, שמן, צבעים, מספרה, צבע, מוצרים, מחזק,

צבעי שיער, מוצרים איכותיים וטיפולי שיער בלעדיים לפיליפ מרטינ'ס, על בסיס רכיבים טבעיים ואורגניים – ללא אמוניה, SLS או חומרים רעילים אחרים. כל צבעי השיער ומוצרי הטיפוח של פיליפ מרטינ'ס מיוצרים בטכנולוגיה חדשנית, ומעולם לא נוסו על בעלי חיים. אנו מזמינים אותך להכיר צבע שיער על בסיס אורגני, מוצרי טיפוח ועיצוב וטיפולים מתקדמים, לשיער טבעי ובריא במראה מושלם.

מוצרים, שמפו, ספריי, אורגניים, מרכך, טבעי, אורגני,