5.100.251.69

מספרה קרובה אליך

מספרות פיליפ מרטינס

מותג טיפוח השיער פיליפ מרטינס מזמין אותך לגלות עולם שלם של טיפוח, המחכה לך במספרות הקונספט של המותג וכן במספרות המורשות המציעות את סדרת מוצרי הרשת. מספרות הקונספט הן בית של עיצוב, נוחות ושירות ברמה שלא הכרת, בהן תוכלי ליהנות משילוב מושלם בין מוצרים העשויים מחומרים טבעיים ואורגניים, טיפולי טיפוח ושיקום לשיער וחוויה אקסלוסיבית.

הרשת מציעה לך מבחר מספרות מורשות הפזורות ברחבי הארץ, בהן תוכלי ליהנות מאיכות המוצרים של המותג ולדעת שהשיער שלך נמצא בידי מעצב שיער מוביל שנבחר לעבוד עם המוצרי החברה – החל מהצבעים האורגניים הנהדרים, דרך טיפולי השיקום ועד למוצרים המוצעים למכירה שיאפשרו לך לטפח שערך בבית.

מספרות הקונספט – כל הנוחות שאת זקוקה לה

מספרות הקונספט יספקו לך חוויה מסוג חדש, מכל הבחינות; שירות, מקצועיות ונוחות. הריהוט הייחודי שבמספרות הקונספט מיוצר באירופה, במפעל המספק ריהוט בוטיק לכל מספרות המותג ברחבי העולם בכדי לשמור על רמת אחידה וכדי להבטיח שתהני מהחוויה היוקרתית ביותר – בכל שלב של הטיפול. סוג הטיפול המושלם בעבורך יותאם ביום הטיפול לפי מצב הקרקפת הנוכחי, תוך שימוש במוצרי המותג בלבד. כל בעיית קרקפת תקבל את הטיפול המתאים לה דרך מגוון רחב של מוצרים, כמו למשל שמפו בעל איזון PH הנחשב לבריא לשיער וכן טכניקות מתקדמות המותאמות באופן אישי לצרכי הקרקפת שלך. בעת שטיפת השיער, תהני מכסא השטיפה הנוח בעולם! הכסא מותאם באופן מקסימלי לגובה הרצוי, כך שלא תסבלי מכאבי צוואר מטרידים. בנוסף, תוכלי ליהנות גם ממסאז' נעים בזמן השטיפה, שכן כסא השטיפה מתפקד גם כמכונת מסאז' מפנקת במיוחד, לנוחות המושלמת. מערך השירות שלנו מורכב מעובדים מוכשרים, נמרצים ומיומנים באבחון הקרקפת שכן המותג בוחר בפינצטה את העובדים במספרות הקונספט ומקפיד מאד על תהליך ההכשרה. העובדים שלנו מומחים באבחון הקרקפת ובקיאים באמנות המסאז'. בטיפול נכונה לך הפתעה נעימה, שכן במהלכו תוכלי ליהנות מלחות, הזנה וסיוע בשיקום השיער על ידי מכשיר אדים מקצועי, שמעבר לכך שהוא מספק חוויה תראפטית מהנה עד מאוד, הוא נועד למקסם את ספיגת החומרים הטבעיים אל הקרקפת והשיער.
קרא עוד

מספרות מורשות

השיער שלך יקר לך. אם את לא רוצה שהוא יינזק, יקבל טיפול לא מתאים או יטופל בחוסר תשומת לב, אף אינך יכולה להגיע למספרות קונספט – הסירי דאגה מליבך. תוכלי למצוא את המוצרים המעולים של פיליפ מרטינס בשלל מספרות מורשות ברחבי הארץ, והעובדים שיטפלו בך עברו הכשרה על ידי החברה. כאשר את בוחרת להגיע למספרה מורשית, את מעניקה לעצמך את השקט הנפשי הדרוש ויודעת שאת עושה את הבחירה הנכונה והבטוחה ביותר בעבור שיערך, שכן במספרות המורשות של פיליפ מרטינז פועל מערך שלם המגובה על ידי המותג – החל מההכשרה וכלה בחומרי הטיפוח. חלק מהספרים במספרות הרשת עוברים הכשרה באקדמיה היוקרתית של פיליפ מרטינז באיטליה, כך שהם מצוידים בכל הידע הדרוש ועומדים בסטנדרטים הגבוהים של המותג. בנוסף, אחראית ההדרכה הראשית מטעם המותג מלווה בכל יום מספרה מורשה אחרת. לבסוף, תזכי בטיפול המושלם לשיערך, כשהוא עטוף במוצרי החברה הטבעיים והמתקדמים ביותר, המותאמים באופן אישי לשיערך.
קרא עוד