5.100.251.69

הטיפולים של פיליפ מרטינס

טיפולים משקמים במספרות המורשות של פיליפ מרטינס

מראה השיער משפיע על הטוטאל לוק שלנו ועל האופן בו הסביבה מגיבה אלינו, ולכן מתוך הרצון להגיע לשיער המושלם נשים רבות נעזרות בצבע, מייבשי שיער, החלקות, תוספות שיער, סלסולים ושיטות עיצוב נוספות. תופעת הלוואי המצערת היא שבשל השימוש בחום ומרכיבים כימיים השיער מתעייף, מתייבש ומאבד את הגמישות והרכות הטבעית שלו.
האם יש פתרון? האם ניתן לבצע פעולות על השיער מבלי להזיק לו?
בדרך כלל פעולה כימית יכולה לשנות את מבנה השערה ו"לאלף" אותה לדרך חדשה.

לצערנו, ברוב המקרים, לתוצאה יתלוו נזקים קלים לקרקפת ולשיער אשר יתגברו
לאורך זמן ואף יותר עם כל שימוש – ובסופו של דבר יגרמו נזק בלתי הפיך לשיער.
לא רק פעולות כימיות מזיקות לשיער. במדינה עם אקלים כמו שלנו כמעט כל אחת מתלוננת על שיער נפוח / יבש / חסר חיים / מתפצל / מתקרזל… מי שחושקת בשיער זוהר,
מבריק, רך וחיוני צריכה להשקיע זמן, מאמץ וכסף בתחזוקה בלתי פוסקת בעיקר של לחות והזנה.
אבל גם שם זה לא נגמר. יש מגוון רחב של מוצרים בשוק, המיועדים לענות על צרכי השיער שלנו אך אינם בהכרח, בעיקר בגלל חומרים שאינם איכותיים ושאינם נחקרו לעומק.
תוספים זולים כגון ניקל, מתכות, עופרת, SLS ופלסטיק גורמים לחנק של הקרקפת ובכך גורמים לשיער שלנו לאבד את היתרונות הטבעיים שלו.

אקדמיה מקצועית למחקר ופיתוח חומרים

האקדמיה של פיליפ מרטינס הוקמה בדיוק למטרה זו – מחקר ופיתוח על בסיס חומרים אורגניים וטבעיים שאינם מזיקים בשימוש לטווח ארוך.
מרכיבים איכותיים כגון שמן חוחובה, תמצית תפוזי קלבריה, צמח האלוורה מגידולי חווה באיטליה ושמן זית מחופי הים התיכון שומרים על מבנה השערה לכל אורכה
ועל איזון מושלם של רמת השומניות בקרקפת ללא שימוש בחומרים כימיים רעילים.
לכל מוצר טיפוח שיער של פיליפ מרטינס יש אופן שימוש ייחודי משלו המיועד לבטא את הפוטנציאל שטמון בו ולהעצים את התוצאה הסופית.
זאת הסיבה שכל מספרה שעובדת עם המוצרים שלנו עוברת מגוון הדרכות מקצועיות המלמדות שימוש נכון במוצרי החברה ועל חשיבות ה-INCI שלהם
(התקן הבינלאומי לציון רכיבי חומרים קוסמטיים).

במספרות המורשות של המותג תוכלו ליהנות מטיפולים משקמים לכל סוגי השיער:
טיפול לשיער יבש, טיפול לשיער פגום, טיפול לשיער דק, טיפול לשיער שומני, טיפול לשיער דליל, מתן מענה לבעיות כגון נשירת שיער, קרקפת שומנית, קשקשים, סבוריאה שומנית, סבוריאה יבשה /פסוריאזיס וכמובן ליהנות מייעוץ, ליווי והדרכה מקצועיים על כל מוצרי פיליפ מרטינס המתאימים לשיערך גם מעבר לכותלי המספרה, בזמן השגרה שלך.
אנו מזמינים אותך ליהנות משיער בריא, רך ונעים.

מוצרי שיקום להמשך טיפול בבית

לאחר טיפול משקם במספרה מומלץ ורצוי להמשיך ולהשתמש בבית במוצרי השיקום המשלימים של פיליפ מרטינס. המוצרים נועדו להעניק לחות והזנה לשיערך לאורך זמן באמצעות מרכיבים אורגניים ברמה הכי גבוהה ובכך לשמור עליו מפני נזקי הסביבה היומיומיים. טיפול משקם במספרה בשילוב תחזוקה משלימה בבית יבטיחו לך תוצאות מקסימליות – וכך עם הזמן השימוש במוצרים המשלימים ילך ויפחת. המטרה הסופית – שיער בריא וחיוני שאינו מצריך הת עסקות ומשאבים מיותרים.
אז אם את סובלת מהתעסקות בלתי פוסקת עם השיער ונדמה לך שזה לא ייגמר לעולם, או גם אם את סתם רוצה להתפנק, קבעי עוד היום פגישת ייעוץ באחת
ממספרות המותג הקרובה לביתך וגלי את שיערך מחדש.

* את המוצרים ניתן לרכוש רק במספרות המורשות או באתר החברה.

100% מוצרים אורגנים לשיער שהופקו מחומרים טבעיים ללא פשרות

גם אם הייצור מורכב או יקר יותר מייצור המוצרים הסטנדרטים הקיימים כיום בשוק, בריאות הלקוחות שלנו נמצאת במקום הראשון.

ללא אמוניה

ללא ניקל

ללא PPD

 

הטיפולים של פיליפ מרטינ’ס

לאחר טיפול משקם במספרה מומלץ ורצוי להמשיך ולהשתמש בבית במוצרי השיקום המשלימים של פיליפ מרטינס. המוצרים נועדו להעניק לחות והזנה לשיערך לאורך זמן באמצעות מרכיבים אורגניים ברמה הכי גבוהה ובכך לשמור עליו מפני נזקי הסביבה היומיומיים. טיפול משקם במספרה בשילוב תחזוקה משלימה בבית יבטיחו לך תוצאות מקסימליות – וכך עם הזמן השימוש במוצרים המשלימים ילך ויפחת. המטרה הסופית – שיער בריא וחיוני שאינו מצריך הת עסקות ומשאבים מיותרים. אז אם את סובלת מהתעסקות בלתי פוסקת עם השיער ונדמה לך שזה לא ייגמר לעולם, או גם אם את סתם רוצה להתפנק, קבעי עוד היום פגישת ייעוץ באחת ממספרות המותג הקרובה לביתך וגלי את שיערך מחדש. * את המוצרים ניתן לרכוש רק במספרות המורשות או באתר החברה.

טיפול לקרקפת שומנית, קשקשים וסבוריאה שומנית

טיפול אידיאלי לניקוי קרקפת שומנית ולקשקשים, באמצעות 100% ג'ל אלוורה טהור ומותיר…

קרא/י עוד

טיפול לשיער דק, שומני ודליל

טיפול לניקוי והחייאת שיער שעבר טיפולים בחומרים כימיים. טיפול אידיאלי לניקוי קרקפת שומנית

קרא/י עוד

טיפול לשיער יבש ו/או פגום

טיפול אינטנסיבי לקרקפת ולשיער יבש, משולב עם ניקוי יסודי, הזנה ולחות. הטיפול נעשה באמצעות

קרא/י עוד

טיפול בסבוריאה יבשה /פסוריאזיס ובקשקשים

עיסוי קרקפת באמצעות מסיכת פילינג, לצד הזנה בשמני זית, אלוורה וחוחובה. מסיכת הפילינג מגבירה את

קרא/י עוד

טיפול בנשירת שיער

טיפול אפקטיבי במיוחד נגד נשירה, המצטיין בניקוי שכבת סבום של הקרקפת, המרצת והגברת זרימת

קרא/י עוד

place

מצאי את המספרה הקרובה אלייך

טיפול צבע לשיער וכל יתר הטיפולים הייחודיים שלנו המבוססים על חומרים טבעיים ואורגניים, מבוצעים אך ורק על ידי מעצבי שיער שעברו הסמכה מיוחדת, במספרות המורשות של פיליפ מרטינ'ס ברחבי הארץ.

    מספרות באיזור: השרון

    על בסיס אורגני